S&A ЦИЛЕР

Индустриско ласерско ладење и контрола на температурата

20 години искуство во ефикасно ладење

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
industrial water chiller

S&A ЦИЛЕР

Индустриско ласерско ладење и контрола на температурата

20 годишно искуство во ефикасно ладење

 • <p>20 години искуство<br></p>

  20 години искуство

  Од 2002 година, S&A Чилер е посветен на индустриските чилери и опслужува широк спектар на индустрии, особено ласерската индустрија. Нашето искуство во прецизното ладење ни овозможува да знаеме што ви треба и со каков предизвик за ладење се соочувате. Од ±1℃ до ±0,1℃ стабилност, секогаш можете да најдете соодветен чилер за вода овде за вашите процеси.

 • <p>Производна предност<br></p>

  Производна предност

  За производство на најквалитетни ласерски чилери за вода, воведовме напредна производна линија во нашата производствена база од 18000 m2 и формиравме филијала за конкретно производство на лим, компресор& кондензатор кои се основни компоненти на чилерот за вода. Годишниот производствен капацитет сега достигнува 100.000+ единици годишно. • <p>Ригорозна контрола на квалитетот<br></p>

  Ригорозна контрола на квалитетот

  Како еден од професионалните производители на индустриски чилери, Квалитетот е наш врвен приоритет и се одвива низ сите фази на производство, од купување на суровини до испорака на чилерот. Секој од нашите чилери е тестиран во лабораторија под симулирана состојба на оптоварување и е во согласност со стандардите CE, RoHS и REACH со 2 години гаранција.


 • <p>Ние сме секогаш тука за вас</p>

  Ние сме секогаш тука за вас

  Нашиот професионален тим е секогаш на ваша услуга секогаш кога ви требаат информации или стручна помош за индустрискиот чилер. Ние дури поставивме сервисни пунктови во Русија, ОК, Полска, Мексико, Австралија, Сингапур, Индија, Кореја и Тајван за да обезбедиме побрза услуга за клиентите од странство.
Ако имате повеќе прашања, пишете ни

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број на формуларот за контакт за да можеме да ви обезбедиме повеќе услуги!

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски