S&A CHILLER

Ftohja industriale me laser dhe kontrolli i temperaturës

20 vite eksperiencë në ftohje efikase

MËSO MË SHUMË
industrial water chiller

S&A CHILLER

Ftohja industriale me laser dhe kontrolli i temperaturës

Përvojë 20 vjeçare në ftohje efikase

 • <p>20 vite përvojë<br></p>

  20 vite përvojë

  Që nga viti 2002, S&A Chiller i është kushtuar njësive industriale të ftohësit dhe i shërben një shumëllojshmërie të gjerë industrish, veçanërisht industrisë së lazerit. Përvoja jonë në ftohjen e saktë na mundëson të dimë se çfarë keni nevojë dhe çfarë sfide ftohjeje po përballeni. Nga stabiliteti ±1℃ deri në ±0,1℃, gjithmonë mund të gjeni një ftohës uji të përshtatshëm për proceset tuaja.

 • <p>Avantazhi i prodhimit<br></p>

  Avantazhi i prodhimit

  Për të prodhuar ftohësit e ujit me lazer me cilësi më të mirë, ne futëm linjën e përparuar të prodhimit në bazën tonë të prodhimit 18000 m2 dhe krijuam një degë për të prodhuar posaçërisht llamarina, kompresorë.& kondensator të cilët janë përbërësit kryesorë të ftohësit të ujit. Kapaciteti vjetor i prodhimit tani arrin në 100,000+ njësi në vit. • <p>Kontroll rigoroz i cilësisë<br></p>

  Kontroll rigoroz i cilësisë

  Si një nga prodhuesit profesionistë të ftohësit industrialë, Cilësia është prioriteti ynë kryesor dhe shkon në të gjitha fazat e prodhimit, nga blerja e lëndëve të para deri te dorëzimi i ftohësit. Secili prej ftohësve tanë është testuar në laborator në kushte të ngarkesës së simuluar dhe është në përputhje me standardet CE, RoHS dhe REACH me 2 vjet garanci.


 • <p>Ne Jemi Gjithmonë Atje Për Ju</p>

  Ne Jemi Gjithmonë Atje Për Ju

  Ekipi ynë profesional është gjithmonë në shërbimin tuaj sa herë që keni nevojë për informacion ose ndihmë profesionale rreth ftohësit industrial. Ne madje kemi ngritur pika shërbimi në Rusi, MB, Poloni, Meksikë, Australi, Singapor, Indi, Kore dhe Tajvan për të ofruar shërbim më të shpejtë për klientët jashtë shtetit.
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju ofrojmë më shumë shërbime!

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip