loading
S&a Blog
VR

Si të shmangni alarmin e temperaturës së dhomës ultra të lartë të ftohësit me temperaturë të ulët të makinës prerëse lazer cnc?

Ftohësi me temperaturë të ulët shpesh shtohet në makinën prerëse me lazer cnc për të hequr nxehtësinë e saj.

low temperature chiller

Ftohësi me temperaturë të ulët shpesh shtohet në makinën prerëse me lazer cnc për të hequr nxehtësinë e saj. Kur aktivizohet alarmi i temperaturës ultra të lartë të dhomës, E1 do të tregohet në kontrolluesin e temperaturës së ftohësit me temperaturë të ulët. Për S&A Ftohësi i temperaturës së ulët me bazë ftohjeje Teyu (CW-5000 e lart), ky alarm do të aktivizohet kur temperatura e dhomës është mbi 50 gradë Celsius. Për të shmangur këtë, rekomandohet të hiqni rregullisht pluhurin nga garza e pluhurit dhe kondensatorin dhe të vendosni ftohësin me temperaturë të ulët në vende me furnizim të mirë ajri. 


Pas zhvillimit 18-vjeçar, ne krijojmë një sistem rigoroz të cilësisë së produktit dhe ofrojmë shërbim të mirë-krijuar pas shitjes. Ne ofrojmë më shumë se 90 modele standarde të ftohësit të ujit dhe 120 modele ftohës uji për personalizim. Me kapacitet ftohës që varion nga 0.6KW deri në 30KW, ftohësit tanë të ujit janë të aplikueshëm për ftohjen e burimeve të ndryshme lazer, makinerive të përpunimit lazer, makinave CNC, instrumenteve mjekësore, pajisjeve laboratorike etj.


low temperature chiller

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip