loading

Ftohës me lazer ultra të shpejtë TEYU

Ju jeni në vendin e duhur për të Ftohës me lazer ultra të shpejtë TEYU.Tani e dini që, çfarëdo që të kërkoni, sigurisht që do ta gjeni TEYU S&A Chiller.ne garantojmë se është këtu në TEYU S&A Chiller.
Produkti është ndërtuar për të qëndruar. Përbërësit e tij mekanikë mund t'i rezistojnë efektit të plakjes dhe mbingarkesës që shkaktohet nga puna e gjatë..
Ne synojmë të sigurojmë cilësinë më të lartë Ftohës me lazer ultra të shpejtë TEYU.për klientët tanë afatgjatë dhe ne do të bashkëpunojmë në mënyrë aktive me klientët tanë për të ofruar zgjidhje efektive dhe përfitime të kostos.
  • Si e realizon lazeri ultra i shpejtë përpunimin preciz të pajisjeve mjekësore?
    Si e realizon lazeri ultra i shpejtë përpunimin preciz të pajisjeve mjekësore?
    Aplikimi në treg i laserëve ultra të shpejtë në fushën mjekësore sapo ka filluar dhe ka potencial të jashtëzakonshëm për zhvillim të mëtejshëm. Ftohësit me lazer ultra të shpejtë TEYU seria CWUP ka një saktësi kontrolli të temperaturës prej ±0,1°C dhe një kapacitet ftohës prej 800W-3200W. Mund të përdoret për të ftohur lazerët ultra të shpejtë mjekësorë 10W-40W, për të përmirësuar efikasitetin e pajisjeve, për të zgjatur jetën e pajisjeve dhe për të promovuar aplikimin e lazerëve ultra të shpejtë në fushën mjekësore.
NA KONTAKTONI
Vetëm na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë se ju mund të imagjinoni.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip