loading

Produktet

VR

TEYU S&A Chiller është njëftohës uji industrial prodhues dhe furnizues me lazer si aplikacionin e synuar. Që nga viti 2002, ne jemi përqendruar në nevojën për ftohje nga lazerët me fibra, lazerët CO2, lazerët ultra të shpejtë dhe lazerët UV, etj. Aplikime të tjera industriale të ftohësve tanë me ujë riqarkullues përfshijnë boshtet CNC, vegla makine, printera UV, pompa vakum, pajisje MRI, furrat me induksion, avullues rrotullues, pajisje diagnostikuese mjekësore dhe pajisje të tjera që kërkojnë ftohje të saktë. Sistemet tona industriale të ftohjes janë të disponueshme në raft dhe tip të pavarur dhe qëndrueshmëria e temperaturës varion nga ±1℃ në ±0,1℃. Personalizimi është i disponueshëm.


*Ftohës me laser me fibra 

Seria CWFL (ftohës të pavarur, për lazer me fibra 1kW-120kW, temperaturë të dyfishtë)


*Ftohës dore për saldim me laser 

Seria RMFL (ftohës për montim në raft, për makinat e saldimit me lazer me fuqi 1kW-3kW, temperatura e dyfishtë)

Seria CWFL- ANW (dizajn gjithëpërfshirës, ​​për makineritë e saldimit me lazer 1kW-3kW, temperatura e dyfishtë)


*Ftohës me laser CO2

Seria CW (ftohës të pavarur, për tubat lazer DC CO2 80W-600W / Tubat lazer RF CO2 30W-1000W)


*Ftohës ultra të shpejtë me lazer dhe lazer UV

Seria CWUP (ftohës të pavarur, stabilitet ±0,1℃); Seria CWUL (ftohës të pavarur, stabilitet ±0,2℃); Seria RMUP (ftohës për montim në raft, stabilitet ±0,1℃)


*Ftohës i procesit industrial

Seritë CW (ftohës të pavarur, për vegla makinerish, printera UV, pompa vakum, pajisje MRI, furra me induksion, avullues rrotullues, etj.)


*Ftohës me gisht CNC

Seria CW (ftohës të pavarur, për boshtet CNC 1500W-200kW)


*Ftohës me ujë të ftohtë

Seritë CW (ftohës të pavarur, për ambiente të mbyllura si punëtori pa pluhur, laborator, etj.)

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip