Жезди жана аралаш металлдарды так була лазер менен кесүүнү колдогон CWFL-2000 кош схемалуу муздаткыч
Толук интеграцияланган була лазердик система үчүн туруктуу муздатуу
Эмне үчүн жез иштетүү жогорку жылуулук туруктуулугун талап кылат
* Лазер булагы жана оптика үчүн муздатуу циклдерин бөлүү
* Оптикалык системанын температурасын туруктуу кармап туруу
* Чагылдыруучу материалды иштетүү учурунда жылуулук жылышын азайтуу
* Өзгөрүлмө жүк шарттарында үзгүлтүксүз, туруктуу иштөөнү колдоо
CWFL-2000 көбүнчө 2000 Вт була лазер системалары менен байланышканы менен, аны чыныгы өнөр жай чөйрөсүндө тандоо лазердин кубаттуулугу менен гана чектелбейт.
* Бирдиктүү муздатуу конфигурацияларын колдонгон стандартташтырылган машина платформалары
* Лазер жана оптика үчүн кош жылуулук зоналарын талап кылган системалар
* Аралаш материалдарды иштетүү үчүн иштелип чыккан жабдуулар (болот, алюминий, жез)
* Так кесүүчү машиналар чийки кесүү кубаттуулугуна караганда нурдун туруктуулугун баса белгилейт
Бул CWFL-2000ди 1000W–2000W класстагы була лазердик машиналардын кеңири чөйрөсүндө кеңири колдонулган чечимге айлантат.
Ийкемдүү металл иштетүү колдонмолорун иштетүү
* Металл барактарды так жасоо
* Электр жана электрондук компоненттерди кесүү
* Декоративдик жана архитектуралык жез бөлүктөрү
* Чакан партиялуу ылайыкташтырылган металл өндүрүшү
* Көп материалдуу өнөр жайлык прототиптөө
Өнөр жай лазердик системалары үчүн ишенимдүү жылуулук башкаруусу
TEYU CWFL сериясы була лазер өндүрүүчүлөрүнүн жана акыркы колдонуучуларынын өнүгүп жаткан муктаждыктарын канааттандыруу үчүн иштелип чыккан. CWFL-2000, атап айтканда, 2000W классында иштеген системалар үчүн тең салмактуу чечимди сунуштайт, мында лазер булагы да, оптикалык компоненттер да көз карандысыз жана туруктуу муздатууну башкарууну талап кылат.