Бүрэн нэгдсэн шилэн лазер системийн тогтвортой хөргөлт
Гуулин боловсруулалт яагаад илүү өндөр дулааны тогтвортой байдлыг шаарддаг вэ
* Лазер эх үүсвэр болон оптикийн хөргөлтийн гогцоог салгах
* Оптик системийн тогтвортой температурыг хадгалах
* Гэрэл ойлтын материалын боловсруулалтын явцад дулааны шилжилтийг багасгах
* Хувьсах ачааллын нөхцөлд тасралтгүй, тогтвортой ажиллагааг дэмжих
Эрх мэдлийн тохируулгаас гадна: CWFL-2000-г яагаад өргөн хэрэглэдэг вэ?
CWFL-2000 нь ихэвчлэн 2000W шилэн лазер системтэй холбоотой байдаг ч бодит үйлдвэрлэлийн орчинд түүний сонголт зөвхөн лазерын хүчээр хязгаарлагдахгүй.
* Нэгдсэн хөргөлтийн тохиргоог ашиглан стандартчилагдсан машины платформууд
* Лазер болон оптикийн хувьд хос дулааны бүс шаарддаг системүүд
* Холимог материал боловсруулах зориулалттай тоног төхөөрөмж (ган, хөнгөн цагаан, гууль)
* Нарийвчлалтай зүсэх машинууд түүхий зүсэх хүчнээс илүү цацрагийн тогтвортой байдлыг онцолдог
Энэ нь CWFL-2000-г 1000W-2000W ангиллын шилэн лазер машинуудын өргөн хүрээнд өргөн хэрэглэгддэг шийдэл болгож байна.
Уян хатан металл боловсруулах програмуудыг идэвхжүүлэх
* Нарийвчлалтай хуудас металл үйлдвэрлэл
* Цахилгаан болон электрон эд ангиудыг огтлох
* Чимэглэлийн болон архитектурын гуулин эд ангиуд
* Жижиг багцаар захиалгаар хийсэн металл үйлдвэрлэл
* Олон материалын үйлдвэрлэлийн туршилтын загварчлал
Аж үйлдвэрийн лазер системд зориулсан найдвартай дулааны хяналт
TEYU CWFL цуврал нь шилэн лазер үйлдвэрлэгчид болон эцсийн хэрэглэгчдийн хөгжиж буй хэрэгцээг хангах зорилгоор бүтээгдсэн. Ялангуяа CWFL-2000 нь лазерын эх үүсвэр болон оптик бүрэлдэхүүн хэсгүүд хоёулаа бие даасан, тогтвортой хөргөлтийн хяналт шаарддаг 2000Вт ангилалд ажилладаг системүүдэд тэнцвэртэй шийдлийг санал болгодог.